Kaia-Kaire Hunt

Tagasi meeskonna nimekirja
Vaimse tervise õde
EFT- terapeut
Traditsioonilise Tiibeti meditsiini loodusravi terapeut

Kaia-Kaire on lõpetanud Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli õe põhiõppe 2010 aastal ja vaimse tervise õe spetsialiseerumisõppe 2019 aastal.

Vaimse tervise alal on ta töötanud alates 2012. aastast. Kaia-Kaire esimene haridus on teadusmagistrikraad ärikorralduses ja sellest ajast on pärit ka tema huvi ettevõtluse vastu, millega ta lisaks vaimse tervise spetsialisti ametile tegeleb.

Kaia-Kaire on spetsialiseerunud eravastuvõttudele, tegeledes enimlevinud meeleoluhäiretega (ärevus, depressioon, unetus) ja krooniliste valudega. Kaia-Kaire on Eestis ainukese õena läbinud MBSR (Mindfulness-Bases Stress Reduction) juhendajaväljaõppe, mis võimaldab tal kasutada tõenduspõhiseid teadvelolekupraktikaid ehk meetodit, mis aitab inimesel ka ise lihtsate vahenditega oma vaimse tervise tasakaalutusi leevendada.

Ta on elanud pikalt Nepaalis, kust on alguse saanud tema huvi idamaade meditsiini vastu. Kaia-Kaire on Tiibeti meditsiini terapeut, läbinud Rahvusvahelise Tiibeti Meditsiini Akadeemia 4-aastase väljaõppe.